O značce Petcurean

Kanadská krmiva Petcurean pro psy a kočky (a kočky a psy) děláme se stejnou láskou a péčí jako večeři pro naše rodiny. Jsme labužníci, to je naše práce. Vymýšlíme receptury, které nikdy nikoho nenapadlo vytvořit. Ať už je váš mazlíček jakýkoli, máme pro každého něco.

Naše poslání

Díky síti našich spolehlivých farmářů a pěstitelů máme stálý zdroj zdravého čerstvého masa té nejlepší kvality a také zeleniny a ovoce. Nikdy nepoužíváme vedlejší produkty, růstové hormony nebo umělé konzervanty.

Ikona citace
„Když přijde na ingredience, spokojíme se jen s tím nejlepším z nejlepšího.“

Nestačí vytvořit novou recepturu jen proto, abychom měli novou recepturu. Naše krmivo musí být lepší. Jsme doslova posedlí výběrem těch správných ingrediencí a jejich spojením do ideálních receptur. Naše krmivo musí pomoct psům a kočkám, aby byli zdraví a šťastní. Zamyslete se nad tím, jeden kousek krmiva obsahuje všechny potřebné elementy... bílkoviny, uhlohydráty, tuky, vitaminy a minerály, které váš mazlíček potřebuje pro spokojený život.

Pro každého něco

Stejně jako každý člověk i každý pes a kočka je výjimečný jedinec se specifickými chutěmi a potřebami. Je váš pes malý, nebo velký? Aktivní, nebo spíše pohodlný? Mladý divoch, nebo už zkušený matador? Máme pro každého něco. Pokud potřebuje rychlou celozrnnou energii, máme celozrnné receptury. Pokud vašemu mazlíčkovi vyhovuje spíše bezobilná strava, máme bezobilné receptury. Stejně tak se naše krmiva liší podílem bílkovin nebo třeba tvarem a velikostí granulí. 

NOW FRESH™

Čerstvější jedině, pokud si ulovíte vlastní!

Do NOW FRESH balíme samé výživné ingredience jako 100% čerstvého krocana, lososa a kachnu. Přidáváme také kvalitní omega 3 a 6 oleje z kokosového ořechu a kanoly.

GO!™

Více vitality pro citlivé žaludky.

GO! jsme vyvinuli jako kompletní krmivo napěchované živinami, které každý den dodá vašemu psovi nebo kočce více života. Zdravotní a chutné receptury určené nejen pro citlivé zažívání.

Rodinný podnik

Vždycky jsme v tom byly jako rodina, už od té doby, co dva dobří přátelé rozjeli malý projekt ve Fraser Valley v Kanadě. Věřili, že mazlíčci si zaslouží více. Dnes jsme stále nezávislí a naše společnost je ryze soukromá. Můžeme se tak soustředit čistě na výživu mazlíčků a nic jiného nám nedělá starosti. Nemusíme se zpovídat žádným akcionářům a upřednostňovat tak zisky před zdravím mazlíčků.

Hrdě kanadské

Není náhoda, že máme tolik inspirace pro vymýšlení tak zdravých a dokonalých receptur, když je náš podnik obklopen jedněmi z nejúrodnějších a nejsvěžejších polí v Kanadě. Používáme pouze čerstvé maso, zeleninu a ovoce prémiové kvality. A jsme velmi hrdí na to, že můžeme říct, že všechny nápady vznikají a všechna krmiva jsou vyráběna a balena právě tady v Kanadě.

Pečlivě vybíráme

Nespolupracujeme s nikým, kdo by se neztotožňoval s 5 základními pilíři našeho smýšlení:

  1. Lidské zacházení se zvířaty,
  2. Ochrana vodních zdrojů a šetrnost,
  3. Podpora a ochrana farmářského prostředí a činnosti,
  4. Podpora zachování přírodních zdrojů,
  5. Aktivní podpora udržení biodiverzity.
Ikona citace
„Jen málo producentů projde naším sítem a získá si naši důvěru. Ti, kteří to dokážou, jsou nejlepší z nejlepších.“

Šetříme lesy a planetu

Obaly našich krmiv vyrábíme šetrně a převážně z recyklovatelného materiálu, přičemž se snažíme zachovat jejich kvalitu a odolnost. Když potřebujeme tisknout, jdeme na to oboustranně a černobíle. Veškerý náš papír je certifikovaný úřadem Forest Stewardship Council – organizací pro šetrné lesní hospodaření. Zhasínáme světla, kdekoli zrovna nejsou potřeba. Používáme pohybové senzory pro rozsvícení a vypínáme nečinná zařízení, abychom využívali elektřinu jen tehdy, kdy to opravdu potřebujeme.

Oceňujeme oddanost

Naše zaměstnance odměňujeme nadstandardně za jejich inovativní nápady, oddanost a pracovitost. Kdykoli je to potřeba, pověřujeme naše zaměstnance, aby se osobně podíleli na důležitých rozhodnutích v Petcurean ovlivňujících životní úroveň mazlíčků, kteří si pochutnávají na našich krmivech. Naše kolegy podporujeme i v jejich osobních životních situacích a výzvách a chceme, aby s námi zůstali. 91 % našich zaměstnanců s námi zůstává a nedávno jsme byli oceněni jako jeden z nejlepších zaměstnavatelů pro malé a středně veliké podniky.

Ikona citace
U každého našeho rozhodnutí je pro nás mazlíček na prvním místě. To jsme v Petcurean vždycky dělali, a to taky vždycky dělat budeme.

Pokud se o značce chcete dozvědět ještě více, podívejte se na stránku nejčastějších dotazů. Kdyby vás zajímalo více informací o výživě mazlíčků, začtěte se do našeho blogu!


Udělejte svému mazlíčkovi radost!

Nakupte v e-shopu
Hájek Pet Food
Seznamte se s naší firmou.
O značce Petcurean
Přečtěte si o našem poslání dělat mazlíčky šťastnými.
Jak krmit mazlíčka?
Přinášíme vám nejčastější otázky nejen o našich krmivech.
Jste velkoobchodník?
Podívejte se do našeho B2B e-shopu.